DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ u vykradeného auta

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Uživatelský avatar
dany2ka
Příspěvky: 298
Registrován: 03 bře 2008, 16:57
Bydliště: Ústecký kraj

Re: DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ u vykradeného auta

Příspěvek od dany2ka » 11 črc 2010, 20:10

no vidiš já o tom synchronizování ani nepsal, protože sem to bral jako samozřejmost že si todle určitě už zkoušel :D teď to jenom zabezpeč aby se ti tam nedostali znova, mam i někde fotky jak sem to rozebíral!

Reklama
 

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ u vykradeného auta

Příspěvek od mexxo » 11 črc 2010, 20:22

beran píše:zdarec chlapy jen mě napadlo někde jsem viděl že auta otvírají takovým balonkem strčej to k zámku a pak nafukujou otevřou to bez poškození a auto zase zavřou někde jsem měl i odkaz na video ale nemůžu ho najít,a jen taková otázka měli jste na autě i alarm?
To video bol FAKE, ani ho nehladaj.

douda
Příspěvky: 4
Registrován: 19 čer 2010, 14:35

Re: DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ u vykradeného auta

Příspěvek od douda » 12 črc 2010, 22:14

...dnes v noci jsem byl také vykraden pře kufr, zmizela rezerva i s plastovou maticí, kufřík s nářadím gola sada, vrtačka. Po poškození ani památky, vše funguje jak má-auto bylo zamčené-vpředu asi ani nebyli...
PS: nemáte někdo na prodej rezervu R15 v rozumném stavu za rozumnou cenu popř. ještě sadu dalších 4 plecháčů(na zimu) když už jsem v těch nákupech...

Uživatelský avatar
Pitman
Příspěvky: 1151
Registrován: 12 lis 2006, 15:36
Bydliště: Praha

Re: DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ u vykradeného auta

Příspěvek od Pitman » 12 črc 2010, 23:06

Hele Paule66 nechces nam tady ukazat tvoji karu...pochlub se....hod ji do galerie :lol: :wink:

Odpovědět