i tid umí spotřebu.

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Odpovědět
Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Re: i tid umí spotřebu.

Příspěvek od palix » 16 dub 2012, 10:26

Možno mimo tému, ale čo poviete na toto?:
ScanGaugeE
http://shop.smartpro.sk/product.php?id_product=11

podľa popisu - úplne jednoduchá inštalácia - len to bude niečo naviac v interiéri. Má niekto skúsenosť?
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

Reklama
 

matozippi
Příspěvky: 472
Registrován: 12 zář 2009, 19:48
Bydliště: Nitra

Re: i tid umí spotřebu.

Příspěvek od matozippi » 16 dub 2012, 11:13

nieco podobne ma kamarat v aute (peugeot 107) a pochvaluje si to...
Astra G Caravan 2.0DI 60kW X20DTL r.v.98 (ABS, man. klima, el. okna, tempomat) foto

Uživatelský avatar
Brennero
Příspěvky: 16
Registrován: 23 srp 2011, 09:45
Bydliště: Rakovnická pahorkatina

Re: i tid umí spotřebu.

Příspěvek od Brennero » 10 črc 2012, 22:04

Tak po dlouhých třech měsících schánění penízků, komponentů a 8 hodinové instalaci modulu od pana Bláhy + dnešnímu povolení zobrazování dat na TIDu ..... FUNGUJE palubní PC. Moc hezký počinek.
Smekám před všemi, kteří se zúčastnili vývoje tohoto modulu a hlavně smekám před panem Bláhou z Ostravy.
Profi balíček, který přišel neměl chybu a výsledek je nadočekávání ....... Děkuji!!!

Uživatelský avatar
Brennero
Příspěvky: 16
Registrován: 23 srp 2011, 09:45
Bydliště: Rakovnická pahorkatina

Re: i tid umí spotřebu.

Příspěvek od Brennero » 10 črc 2012, 23:21

V předchozím příspěvku jsem omylem zaměnil pana Davida BENDU za Bláhu .... moc se omlouvám!!!!

IGI
Příspěvky: 472
Registrován: 22 úno 2007, 21:18
Bydliště: Severní Moravák
Kontaktovat uživatele:

Re: i tid umí spotřebu.

Příspěvek od IGI » 26 srp 2012, 09:05

Ahoj lidi. Dovezl jsem ASTRU G z Rakouska pro manželku a první co jsem nechal udělat je palubní PC od Davida. Nechal jsem nainstalovat Davidem nový display ten velký a musím říci, že nic krásnějšího jsem neviděl. Měl jsem PC už dávno ve staré astře taky od Davida na původním TID MId ale to co mi David namontoval nyní a to za skvělou cenu tak každý kdo viděl tak chce taky ale mají smůlu, že není určený pro MB, Audi, atd. Takže Davide díky za perfektní profi práci a mám z PP radost jako malé dítě a funkčnost je 100procentní.Všem doporučuji nový display a měli by to mít povinně všechny astry G, H, J, :)
Astra G, 1.6, 16V, 74kw, motor X16XEL, 2000. hatchback 5.dv, Černá metalíza, spotřeba 5l/100, klima: ÚPRAVY-LPG IV.genrace - přímé sekvenční vstřikování, carbonové vyhřívání sedadel, GPS, nový palubní PC od Davida, xenon s regulací výkonu, black desing,alu atd.

Rumiq
Příspěvky: 7
Registrován: 16 srp 2011, 23:53
Bydliště: Banská Bystrica

Re: i tid umí spotřebu.

Příspěvek od Rumiq » 26 srp 2012, 16:00

IGI píše:Ahoj lidi. Dovezl jsem ASTRU G z Rakouska pro manželku a první co jsem nechal udělat je palubní PC od Davida. Nechal jsem nainstalovat Davidem nový display ten velký a musím říci, že nic krásnějšího jsem neviděl. Měl jsem PC už dávno ve staré astře taky od Davida na původním TID MId ale to co mi David namontoval nyní a to za skvělou cenu tak každý kdo viděl tak chce taky ale mají smůlu, že není určený pro MB, Audi, atd. Takže Davide díky za perfektní profi práci a mám z PP radost jako malé dítě a funkčnost je 100procentní.Všem doporučuji nový display a měli by to mít povinně všechny astry G, H, J, :)
daj foto :wink:
Opel Astra G 2.0DTH 74kw Y20DTH, rv. 2004, kombi

Uživatelský avatar
mirda2908
Příspěvky: 5276
Registrován: 31 črc 2009, 16:04
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: i tid umí spotřebu.

Příspěvek od mirda2908 » 29 zář 2012, 20:08

mam otazku par dnu uz pozoruji jak mi blbne pp od davida.Mam nanem nastaveno treba prumer. spotrebu a zacne mi problikavat datum.A dnes se mi sekl na datumu a pritom melo byt neco jinyho.Cim by to tak mohlo byt??spatny kontakt v tidu nebo rj??Jinak prumernou sem vynuloval a ukazuje 10litru/100km a porad jede nahoru a dolu a neustaluje se diky
[color=#000000]Mirdova2908-Tempomat,4xEl.okna,Pp od davida a mnoho dalsich veci[/color]
Kia ceed 1.6crdi 94kw,2013

Tomasino
Příspěvky: 22
Registrován: 04 črc 2012, 17:30
Bydliště: Hradec Králové

Re: i tid umí spotřebu.

Příspěvek od Tomasino » 21 říj 2012, 19:10

měl bych takový problém s modulem, když nastartuju, tak se objeví spotřeba kolem 40l a pak to po chvilce klesá až na nulu a potom už nic neukazuje ani při jízdě:-( Otáčky, rychlost a to ostatní ukazuje v pořádku, na jednotce to mám zapojený na pinu č. 47 ( Y17DT) Nevíte někdo co s tím??

David B.
Příspěvky: 147
Registrován: 29 kvě 2008, 20:36
Bydliště: Ostrava

Re: i tid umí spotřebu.

Příspěvek od David B. » 21 říj 2012, 21:40

Pokud ti to neukazuje ani při jízdě, tak to budeš mít připojeno na špatném pinu. Zkontroluj si ještě jednou správnost pořadí, nebo mi pošli fotku, kde to máš připojeno.

Tomasino
Příspěvky: 22
Registrován: 04 črc 2012, 17:30
Bydliště: Hradec Králové

Re: i tid umí spotřebu.

Příspěvek od Tomasino » 23 říj 2012, 22:49

však ovšem, při focení jsem tak na to koukal a po chvilce si říkam jakej jsem debil :-D Vše už funguje jak má :)

Uživatelský avatar
langdon2
Příspěvky: 3784
Registrován: 17 led 2008, 10:48
Bydliště: Nitra SR
Kontaktovat uživatele:

Re: i tid umí spotřebu.

Příspěvek od langdon2 » 07 lis 2012, 21:09

Ahojte, vie mi niekto poradit, nemam tu pri sebe TIS, kde v Astra G r. v. 2005 je RJ motora 1,7 Cdti ?
Konektor X129, mal by to byt pin 12...
Diky moc.. najlepsie by bolo foto.. 8)
Opel Insignia 2,0 Cdti 2010
Opel Astra G 1,4 16V r.v. 1999 ex...
Opel Corsa B 1,2 16V r.v. 1999

David B.
Příspěvky: 147
Registrován: 29 kvě 2008, 20:36
Bydliště: Ostrava

Re: i tid umí spotřebu.

Příspěvek od David B. » 07 lis 2012, 22:24

Ahoj. Jo, jo, je to pin č. 12. Na stránkách mám v návodu pro instalaci PP i odkaz na obrázek umístění ŘJ. Pokud chceš přímo obrázek konektoru, tak mi pisni na e-mail.

lubomlp
Příspěvky: 3
Registrován: 24 zář 2012, 19:40
Bydliště: povazska bystrica

Re: i tid umí spotřebu.

Příspěvek od lubomlp » 17 úno 2013, 13:38

palix píše:Možno mimo tému, ale čo poviete na toto?:
ScanGaugeE
http://shop.smartpro.sk/product.php?id_product=11

podľa popisu - úplne jednoduchá inštalácia - len to bude niečo naviac v interiéri. Má niekto skúsenosť?
cauko
pouziva niekto scan gaude, vase pripadne skusenosti toto je ich odpoved

Dobry den,
zial takuto poziadavku sme zatial neriesili.
V podstate by to malo byt mozne, zobrazenie by mohlo fungovat v rozsahu
od 0 - 100%
Podmienka je vsak, ze viete adresy na ktorych je odovzdavana tato
informacia riadiacou jednotkou.
Tieto adresy po zadani do systemu X-GAUGE by Vam potom mohli uroven
znecistenia zobrazovat.


S pozdravom,
ScanGauge.SK

Email: scangauge@scangauge.sk
URL: http://www.scangauge.sk



> dobry den
> je mozne scan gaudom merat zanesenie filtra dpf u auta opel meriva,
> a ak ano akym sposobom
> dakujem
> S pozdravom
> Ľubomír Pavlík

jedine na com viem odsledovat cistenie je okamzita spotreba na volnobehu, potreboval by som vediet ci je mozne niekde tuto adresu vycitat,scan gaude pouzivam a spokojnost, az na spotrebu po korekcii ukazuje spravne len pri jazde v meste, dialnica vysoke hodnoty, pri nastaveni dialnice, v meste ukazana niska spotreba
vdaka za info
meriva 1,3cdti

Uživatelský avatar
xNogin
Příspěvky: 32
Registrován: 09 čer 2013, 14:37
Bydliště: Karviná/Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: i tid umí spotřebu.

Příspěvek od xNogin » 09 čer 2013, 14:58

Tak jsem prave novym uzivatelem Astry G, nemam MID,ale TID a tak prvni vec, kterou jsem zacal resit je, zda se tam da dodat palubni pc. A tak jsem nasel i tyto skvele stranky. Precetl jsem od zacatku celych 16stran vyvoje, ale pak uz mi to hlava poradne nebrala. Jen me znepokojuje, ze jsem za tu dobu nenasel jediny clanek ohledne motoru 1.8i , tedy zda jste vyvijeli i tento motor. No a taky me jeste zajima, zda by u me bylo problemem, kdyz mam nezavisle topeni webasto, nebude to delat potize kvuli spotreby? ... vetsinu casu jsem v Jiz.Cechach,ale mivam i cestu do karvine,takze pres Ostravu jezdim. Tak bych rad tedy vedel, zda by se to dalo spachat i u meho auta :) dekuju moc za odpoved :wink:
xNogin - Opel Astra G , coupé Bertone edition , 1.8i 16V, 85kw ( X18XE1 ) SKYPE : xnogin

Uživatelský avatar
p.somik
Příspěvky: 992
Registrován: 15 dub 2010, 20:50
Bydliště: Moravskoslezský
Kontaktovat uživatele:

Re: i tid umí spotřebu.

Příspěvek od p.somik » 09 čer 2013, 16:23

Napiš přímo Davidovi, viz jeho stránky http://veramon.czweb.org/index.html
ZAFIRA 1,8i 16V 2003 Z18XE, TC,AUT.KLIMA, PC,TEMPOMAT,LPG sekvenční BRC(od 63.000km)
OP-COM v PL, EN, CZ + redukce na starší Oply
Ex Astra F C14NZ LPG, prodáno ve 338000km, nyní 474000km (LPG od 60.000km)(2017)

Odpovědět