OpelTech na COM

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Odpovědět
pavoucisit
Příspěvky: 1
Registrován: 25 led 2009, 14:02

OpelTech na COM

Příspěvek od pavoucisit » 25 led 2009, 14:06

Ahoj. Jaké jsou prosím minimální požadavky na PC pro funkci OpelTech na COM portu. Stačí P200 mhz? Děkuji

Reklama
 

Uživatelský avatar
undertaker
Příspěvky: 198
Registrován: 07 dub 2008, 12:46

Re: OpelTech na COM

Příspěvek od undertaker » 25 led 2009, 15:19

uplne v pohode... hlavne je aby si tam mal hardwerovy com port ... OpelTech nefunguje korektne na USB kabloch....

Marek P.
Příspěvky: 9
Registrován: 06 říj 2009, 19:56
Bydliště: Vysoké Popovice

Re: OpelTech na COM

Příspěvek od Marek P. » 16 čer 2010, 21:51

Zdravím všechny, nefunkčnost Opel Techu 2 na USB mohu potvrdit. Po dlouhých bezesných nocích a instalování různých virtuálních převodníků jsem rozchodil pouze jednotku motoru na pin 7, nic víc.

Dále dávám jedno upozornění, na aukru tuto věc prodává uživatel dada5551, který má velice kladné hodnocení od jiných uživatelů. Ano, obchod proběhl bezchybičky a velice rychle, ale při vrácení zboží zpět, z Vás nadšení velmi rychle opadne. Dle dohody s tímto prodejcem, jsem Opel Tech 2 USB vrátil zpět a očekával peníze. Dnes po třech týdnech a třech urgencích, ztrácím naději, že své peníze ještě někdy uvidím. Nemám ani peníze a ani zboží.
Prosím Vás tedy, dejte si na toho člověka pozor nebo od něj kupujte a nic nevracejte nebo nereklamujte

Na USB skvěle funguje pouze Op-com, který jsem si pořídil později.
Opel Astra G caravan, 1.6 16V, X16XEL, r.v. 1999

Odpovědět