Zlobi packa blinkru

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Zamčeno
Uživatelský avatar
Wurzelfleisch
Příspěvky: 27
Registrován: 25 úno 2008, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zlobi packa blinkru

Příspěvek od Wurzelfleisch » 15 lis 2008, 01:13

Zdravim, chtel bych se zeptat, jestli se vam uz nekdy nestalo, ze zacla zlobit packa blinkru - pokazde kdyz se ji dotknu, hlavne kdyz davam blinkr, tak mi problikavaji dalkova svetla, jakoby v tom chrci (preskakuje napeti na dalkova svetla). Je to celkem otravna vec, predstavte si, ze jedete v noci na dalnici a pokazde kdyz davate blinkr tak zarovnej problikavate auta pred vami dalkovkami jak divi.

Moje otazka zni: nemuze to byt jenom nejaky spatne ohnuty plisek, nebo mam radsi vymenit celou packu? Radsi bych s tim neco udelal, zacinam se bat aby se treba auto nejak neskratovalo a nevyhorelo nebo neco podobnyho.

Diky
1.8 Caravan ´99 - 85 kw, elegance, nadst. výb.- radio SONY CDX-GT616U, zesik, sub, skvrna od horcice v kufru

Reklama
 

Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 3106
Registrován: 24 led 2006, 08:33
Bydliště: Červená Hospoda u Třebíče

Příspěvek od vasekpetr1 » 15 lis 2008, 10:00

Dřívější srdcovka, prodaná na díly pro UA: Astra 1,6 G caravan 99, motor X16SZR, 55 kW, VIN: W0L0TGF35X20326xx, tmavě zelená metalíza,
Nynější mazlík: Opel Zafira B, 1,9 TDCI - Z19DT - 2008, černá, najeto 170 tkm.

A menuju se Petr a né Vašek a žiju v Hospodě -:)

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Příspěvek od Trdlo » 15 lis 2008, 10:32

To je furt dokola. Nahoře máte funkci !!!HLEDAT!!!

vasekpetr1: Díky za link

Tohle LOCK!! a třeba mne ukamenujte ale zbytečně je pak hromada topiců s naprosto stejnými dotazy!!
END

Zamčeno