CENtralne odomikanie

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
kajlo
Příspěvky: 4
Registrován: 10 kvě 2007, 13:07

CENtralne odomikanie

Příspěvek od kajlo » 19 bře 2008, 13:50

caute mam malinky dotaz centraLNE ODOMIKANIE MI HAPRUJE , RAZ IDE RAZ NEJDE AJ SOM MENIL BATERKU MEsiac slo normalne a potom prestalo ist uplne

neviete niekdo co stim nahodou je po pripade nema niekdo rovnaky problem????


diiikyyyyyyyyy

Reklama
 

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od mexxo » 14 dub 2008, 15:02

Mal som rovnaký problém a viem, že som nebol sám. V Opláckych klúčoch sa niekedy utrhne pliešok - kontakt na baterku od plošáku a potom dialkové funguje vtedy, keď sa zrovna pliešok dotýka plošáku. Dá sa to opraviť (zaletovať) mikropájkou.

Uživatelský avatar
Arwy
Příspěvky: 714
Registrován: 27 črc 2006, 16:50
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Arwy » 15 dub 2008, 12:09

Mal som to tiež, urobili mi to za 100 SK v servise mobilných telefónov.
Programovanie riadiacich jednotiek vozidiel Opel, diagnostickým testerom GM MDI.
Lustrácia Security a Radio kódov z VIN čísla vozidiel Opel.
Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER+LPG, r.v. 2010; Ex Opel Astra G, Z14XE, Ex Opel Astra G, X16XEL

Charlie
Příspěvky: 1047
Registrován: 14 čer 2006, 12:16
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Charlie » 08 kvě 2008, 14:14

Já má trošku jiný problém, auto dálkou normálně zamknu, i odemknu, ale když chci zamknou nadvakrát, tak nejde, nevíte někdo čím by to mohlo být??
Corsa C 1,0 12V, Peugeot 607 2,2HDi,

datlik
Příspěvky: 94
Registrován: 27 bře 2008, 23:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od datlik » 09 kvě 2008, 22:54

Charlie píše:Já má trošku jiný problém, auto dálkou normálně zamknu, i odemknu, ale když chci zamknou nadvakrát, tak nejde, nevíte někdo čím by to mohlo být??
Počítám,že víš za jakých okolností nefunguje druhá poloha centrálky?Pokud jo ,tak se podívej se na konektor u ŘJ centrálního zamykání,nebo ti odešlo relé v ŘJ centrálního zamykání.

Uživatelský avatar
RomanK
Příspěvky: 1180
Registrován: 12 led 2007, 18:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanK » 09 kvě 2008, 23:25

Po vytažení klíče ze zapalování se musí otevřít a zavřít dveře řidiče. Pak centrál zamyká dvakrát. Pokud ne, může být chyba ve spínači dveří, nebo v ŘJ centrálu. Ale chtělo by to líp prozkoumat a udělat test jednotky.
Astra 1.7 CDTI Caravan 2003 OPC line
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Diagnostika TECH 2 a GM MDI, programování a resetování řídících jednotek, zjišťování security kódů k jednotkám
http://www.carteam.cz tel: 777620300 nebo 777620301[/color]

petko138
Příspěvky: 115
Registrován: 01 kvě 2007, 22:30
Bydliště: Šaľa, Slovenská rep.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petko138 » 15 kvě 2008, 17:43

mne sa dneska obkavil zas takyto problem so zamykanim..:) je to dost zaujimave....ked som vypol motor a vytiahol kluc tak mi radio hralo dalej..bolo mi to cudne a ked som otvoril dvere tak mi to pipalo ako keby som mal kluc v zapalovani a otvorim dvere...ale kluc bol vonku...no a ked som zavrel dvere tak som auto zamkol 1x a 2x uz neslo ako myslim druhe cvaknutie pri zamykani aby bolo jasno....ked som auto otvoril tak vnutri to stale pipalo ako keby bol kluc v zapalovani ale ked som sadol dovnutra tak to prestalo....a zistil som ze problem bude niekde v sedacke, lebo je pravda ze operadlo je trosku krivo, no a ked operadlo potlacim dozadu rukou tak to pipat prestalo..:)))) neviem kde moze byt chyba.....zeby nejaky kabel niekde? alebo fakt netusim....

Uživatelský avatar
freeKevinM
Příspěvky: 312
Registrován: 10 čer 2006, 22:10
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od freeKevinM » 15 kvě 2008, 19:29

petko138 píše:mne sa dneska obkavil zas takyto problem so zamykanim..:) je to dost zaujimave....ked som vypol motor a vytiahol kluc tak mi radio hralo dalej..bolo mi to cudne a ked som otvoril dvere tak mi to pipalo ako keby som mal kluc v zapalovani a otvorim dvere...ale kluc bol vonku...no a ked som zavrel dvere tak som auto zamkol 1x a 2x uz neslo ako myslim druhe cvaknutie pri zamykani aby bolo jasno....ked som auto otvoril tak vnutri to stale pipalo ako keby bol kluc v zapalovani ale ked som sadol dovnutra tak to prestalo....a zistil som ze problem bude niekde v sedacke, lebo je pravda ze operadlo je trosku krivo, no a ked operadlo potlacim dozadu rukou tak to pipat prestalo..:)))) neviem kde moze byt chyba.....zeby nejaky kabel niekde? alebo fakt netusim....
rekl bych ze se ti spise sekl zamek u volantu..
C-Max 1,8 TDCI Ghia

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 15 kvě 2008, 21:39

Jo, nevyskočil ven... :wink:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

lukaskpd
Příspěvky: 4563
Registrován: 09 dub 2007, 19:55
Bydliště: Hlinsko v Cechcach
Kontaktovat uživatele:

sd

Příspěvek od lukaskpd » 15 kvě 2008, 21:45

caves naco je to druhe cvaknutie zamku a mne nejdu jedny dvere a zasekaju sa
Neuč se, život tě nauči !!!! :)
Obrázek Lukaskpdova Astra G Obrázek
1.7TD ( 17DTL ) + CHIP
Obrázek
www.jkcolor.iplace.cz/

datlik
Příspěvky: 94
Registrován: 27 bře 2008, 23:13
Bydliště: Brno

Re: sd

Příspěvek od datlik » 15 kvě 2008, 22:58

lukaskpd píše:caves naco je to druhe cvaknutie zamku a mne nejdu jedny dvere a zasekaju sa
Lukáši lukáši dej si do hledání ,,závora,, a uvidíš.

petko138
Příspěvky: 115
Registrován: 01 kvě 2007, 22:30
Bydliště: Šaľa, Slovenská rep.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petko138 » 16 kvě 2008, 04:08

s tym zamkom pri volante....costym treba asi vymenit celu spinaciu skrinu co??? :( Ale ako mi potom vysvetlite tu sedacku....hm?

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od mexxo » 19 kvě 2008, 11:53

Opotrebované spínačky sa občas zaseknú a keď si posunul sedačku po zacvaknutí slabý otras stačil na to aby zámok vyskočil.
Mne to známy čo má zámočníctvo rozobral, prečistil (možno niečo vymenil) a zatial funguje bez problémov vyše roka. Predtým sa mi zasekával klúč keď som chcel otočiť na kontrolky a zámok pri vybratí klúča ako tebe...

petko138
Příspěvky: 115
Registrován: 01 kvě 2007, 22:30
Bydliště: Šaľa, Slovenská rep.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petko138 » 25 kvě 2008, 13:34

no to sa zasekava aj mne obcas...takze asi to bude tyym...pocuj a este sa chcem opytat,vadi to nejak ked mi to stale pipa ked vytiahnem kluc?? teda myslim auto sa zamkne normalne to by vadit nemalo, ale ci to nejak nevybija baterku alebo nieco....dakujem

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od mexxo » 26 kvě 2008, 17:11

No vlastne sa to chová ako keby si mal stále klúč v zapalovaní. Takže prúd ide stále do rádia (ak ho nevypneš ručne) a asi aj inde. Provizórne pomôže, keď tam znova zasunieš a vytiahneš klúč - malo by to vyskočiť. Ale ak sa ti zasekáva pri zapínaní kontroliek skôr či neskôr sa zasekne na furt a auto povezeš do servisu na odťahovke (videl som tak Vectru). Mne to po roku aj niečo začína zase zasekávať, takže zase navštívim kamoša v zámočníctve a budem dúfať, že ešte nepotrebujem novú spínačku... :?

Odpovědět