Chromové vzpěry kapoty

Úpravy od motoru až po plasty
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Plyn. vzpery kapoty

Příspěvek od milosh » 13 srp 2006, 13:17

Zaujalo me toto, cena taky docela ujde, nemate je nekdo?

http://www.tuning-obchod.cz/inshop/scri ... temid=7949

Obrázek
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

pepca

Příspěvek od pepca » 13 srp 2006, 16:13

:lol: taky jsem na ně koukal,šel bych do nich,jen nevím,zda k nim bude návod na montáž do kterých míst je uchytit aby to chodilo jak má :wink:

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 13 srp 2006, 16:29

kamos to ma v Bore a super, zadny zvedani tycky jako ted :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

pepca

Příspěvek od pepca » 13 srp 2006, 16:55

milosh píše:kamos to ma v Bore a super, zadny zvedani tycky jako ted :lol:
:wink: tomu věřím,říkám přemýšlím o nich,ostatně princ Wiliam mně již taky informoval,ten má již objednaný taky,ůdajně chromový za 900KČ jestli je dostane příští týden,tak je možná ukáže na tom baboletním srázku,tak asi počkám,ale klidně vemu i tyto z toho leštěného nerezu. :wink:

Pleshoun
Příspěvky: 254
Registrován: 24 črc 2006, 20:44
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od Pleshoun » 13 srp 2006, 17:03

Mám jen jeden dotaz... jak se to tam připevňuje..? Jestli je odpověď vyvrtají díry tak to bych své astřičce neudělal...
Pokud to je uchyceno jinak hned objednávám...

PS: Omlouvám se za nedostatečnou mozkovou funkci... už jsem si to přečetl...
Astra G 1,6 16V Comfort, r.v.2001, Z16XE

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 13 srp 2006, 17:05

To je spíše podle mě záležitost tuningu.... Já do motoru moc nelezu, spíše jen na kontrolu kapalin :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Pleshoun
Příspěvky: 254
Registrován: 24 črc 2006, 20:44
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od Pleshoun » 13 srp 2006, 17:10

SyncMaster píše:To je spíše podle mě záležitost tuningu.... Já do motoru moc nelezu, spíše jen na kontrolu kapalin :wink:
Až budeš mít tak pohodové čidlo palubního počítače jako já, že mi každých x km hází hlášku zkontroluj olej (i když ho tam je věru dost) taky tam polezeš trochu častěji...
Astra G 1,6 16V Comfort, r.v.2001, Z16XE

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 13 srp 2006, 17:13

Pleshoun píše:Až budeš mít tak pohodové čidlo palubního počítače jako já, že mi každých x km hází hlášku zkontroluj olej (i když ho tam je věru dost) taky tam polezeš trochu častěji...
Jo jasný, ale podlě mě je to zbytečné si tam dávat plynové vzpěry kapoty.
Mě je v celku jedno, jestli tam lezu přes nějakou tyč, nebo přes plynové vzpěry, protože to, jestli se tam dostanu, nebo ne, to neovlivní...
Ale za ty peníze bych si to zpíše koupil z pohledu citového, jako že mám něco extra :D :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

pepca

Příspěvek od pepca » 13 srp 2006, 17:15

Pleshoun píše:Mám jen jeden dotaz... jak se to tam připevňuje..? Jestli je odpověď vyvrtají díry tak to bych své astřičce neudělal...
Pokud to je uchyceno jinak hned objednávám...

PS: Omlouvám se za nedostatečnou mozkovou funkci... už jsem si to přečetl...
:wink: no já si přeji,nebo doufám,že se to uchycuje pod jeden ze šroubú co je uchycená kapota,no a druhý konec pod některý šroub blatníku,vlastně tam jsou připravený nějaké díry,prostě počkám až to ten Jarda- princ přidělá,pak to uvidím,ale jistě je taky objednám. :wink:

kraus dusan
Příspěvky: 24
Registrován: 07 úno 2006, 21:00
Bydliště: stara tura
Kontaktovat uživatele:

to co???

Příspěvek od kraus dusan » 13 srp 2006, 18:03

Pepco a ostatni naco su vam vspery ved astra sa nesmie pokazit a na skontrolovanie kvapalin a vymenu oleja staci tyc kovova xixixixi.

pepca

Re: to co???

Příspěvek od pepca » 13 srp 2006, 18:13

kraus dusan píše:Pepco a ostatni naco su vam vspery ved astra sa nesmie pokazit a na skontrolovanie kvapalin a vymenu oleja staci tyc kovova xixixixi.
:wink: zdravím tě,no až třeba bude zase nějaký ten srázek v Hradci,třeba,néééé,no jasný na srázky,kdo tam má porád dávat tu vzpěru,jak to pak vypadá :wink: :wink: :D

Petr H.
Příspěvky: 28
Registrován: 06 srp 2006, 21:31

Příspěvek od Petr H. » 04 úno 2007, 18:42

Zdravím Géčkaře! Koupil jsem u FK automotive plyn.tlumiče a nebyl u toho návod na montáž,vím že se jeden šroub dá na blatník a jeden na kapotu, ale potřeboval bych fotku toho úchytu na kapotě, protože si myslím, že ten protikus vůbec nepasuje na géčko.Jestli někdo máte vzpěry pošlete foto pls.Dík

Uživatelský avatar
pepik
Příspěvky: 823
Registrován: 28 říj 2007, 11:41
Bydliště: vlevo za pravim rohem stredne u prostred nahore smerem severojih = Praha :D

Příspěvek od pepik » 28 říj 2007, 11:45

premyslel sem taky otom ale nak me napadlo kdyz sme s kamosem sundaval kufrovi dvere jestli by ty vspery nesli pouzit ztech zadnich dverich???

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 29 říj 2007, 10:27

pepik píše:premyslel sem taky otom ale nak me napadlo kdyz sme s kamosem sundaval kufrovi dvere jestli by ty vspery nesli pouzit ztech zadnich dverich???
popuzit by mozna sly ale musis mit dobrou delku aby se te to tam vesto atd....
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
pepik
Příspěvky: 823
Registrován: 28 říj 2007, 11:41
Bydliště: vlevo za pravim rohem stredne u prostred nahore smerem severojih = Praha :D

Příspěvek od pepik » 29 říj 2007, 16:04

jasny jasny podle me je delka dobra ale bal bych se spis o sirku aby pak sla zacvaknout no az bude auto skusim to a uvidim

Odpovědět