Červené budiky na Astre

Úpravy od motoru až po plasty
Odpovědět
Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

folia

Příspěvek od Maranelo » 18 úno 2007, 12:10

Oka hoši... pozhanam vam tu modru a dam vedieť ked ju budem mat... co sa tyka ovladania svetiel tak to mi teraz svieti na zeleno... vecer s fotim a hodim to sem... co sa tyka ovladania topenia tam to je problem... nie su tam ziadne rovne plochy na ktore by sa dala nalepit folia.... to musim vyspekulovat neako inac....
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Reklama
 

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Re: folia

Příspěvek od milode » 18 úno 2007, 15:33

Maranelo píše:Oka hoši... pozhanam vam tu modru a dam vedieť ked ju budem mat... co sa tyka ovladania svetiel tak to mi teraz svieti na zeleno... vecer s fotim a hodim to sem... co sa tyka ovladania topenia tam to je problem... nie su tam ziadne rovne plochy na ktore by sa dala nalepit folia.... to musim vyspekulovat neako inac....
Já bych to topení nechal být origoš,jelikož je třeba rozlišit nastavení ovladače na teplo a na chlad.A nebo tam dát obě folie,tedy červenou a modrou.Ale jak píšeš,jak jí uchytit že.
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Topenie

Příspěvek od Maranelo » 18 úno 2007, 15:35

Milode Napísal:
Já bych to topení nechal být origoš,jelikož je třeba rozlišit nastavení ovladače na teplo a na chlad


Asi mas pravdu na topenie aj tak nikto nepozera... je to celkom nisko... ale poexperimentovat sa da... a potom uvidime... :D
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Re: Topenie

Příspěvek od milode » 18 úno 2007, 15:38

Maranelo píše:Milode Napísal:
Já bych to topení nechal být origoš,jelikož je třeba rozlišit nastavení ovladače na teplo a na chlad


Asi mas pravdu na topenie aj tak nikto nepozera... je to celkom nisko... ale poexperimentovat sa da... a potom uvidime... :D
To určitě,v týdnu asi rozeberu cvičně palubovku,tak se taky poohlídnu,jak vyřešit to topení.
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Topenie

Příspěvek od Maranelo » 18 úno 2007, 16:20

Ja som to mal rozobrate,,, a to sklo ktore zozptyluje svetlo je vseliako pokrutene... takze sa tam neda nalepit folia.... A neda sa to sklicko ani vybrat a teoreticky neako nafarbit lebo je zalisovane... ale kratke astri to maju mozno inak. ja mam na kombiku jednu ziarovku zasunutu do drziaku, a kamos na trojdveraku ma zase dve ziarovky presne take ako sa davaju do palubky resp. do midu...
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 20 úno 2007, 15:45

U toho ovládání topení Vám chci jen poradit, aby jste tam nedávali modré led žárovky... Já jsem je dal celé Astry a nesvítí mi vše co má svítit červeně ( čárka na rychloměru v 50km/h, ovladač topení svítí jen dole ta modrá část, červená taktéž nesvítí )... Takže pokud jste na toto hákliví, nedoporučuji modrou ( možná to ale dělá i více barevných ledek, ale bíla pravděpodobně ne ) a pokud jste jako já, tak Vám to vadit nebude, když už víte kde to stejně je :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 20 úno 2007, 15:50

jen dotaz u budíku nelze mít jinou barvu pro ručičky a jinou pro budíky že? :shock:

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

rucicky

Příspěvek od Maranelo » 20 úno 2007, 17:43

No rucicky vzdy budu svietit na bielo... ale dalo by sa to neako poriesit specialnym naterom :D no a budiky podla farby folie...
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 21 úno 2007, 15:26

rychlyradim píše:jen dotaz u budíku nelze mít jinou barvu pro ručičky a jinou pro budíky že? :shock:
Pokud se ptáš na ledky, tak jedině čítač kilometrů jinou barvou, jinak vše je stejnou, případně přechodnou... U folie nevim :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
Milhi
Příspěvky: 262
Registrován: 14 črc 2006, 00:04
Bydliště: Kutnohorský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhi » 21 úno 2007, 15:30

Shanim tu folii a zatim mi nabizeli cervenou a zelenou :lol: modrou nemaj...budu hledat dal :(

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 21 úno 2007, 15:39

Já jsem dneska sehnal u nás modrou :D . Chtěl jsem i červenou a tu zase neměli.

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Farby

Příspěvek od Maranelo » 21 úno 2007, 18:28

Aj pri folii sa daju budiky nasvietit rôznorodo.. rychlomer moze byt napriklad zeleny, otackomer modry.. berte to z rezervou :D v podstate akou farbou podlepite cislicu tak bude svietit.... vy co budete davat modru tak cervene policka neprelepovat... :D
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

pepca

Příspěvek od pepca » 21 úno 2007, 18:44

:shock: jsem opět koukal na to podsvícení,ručičky máš úplně bílé,normálně svítí do oranžova,tos udělal co s těma ručičkama,no uvidím jak to bude vypadat když budou také do modra,nejlepší by bylo to ozkoušet než to bude opět v palubovce :D :wink: ono to zkusit,zase vyndavat,předělávat,ale asi to jináč nelze řešit,není možné trošku pomoci návodem jak a co vše přelepit?tedy v případě té modré :oops: to již asi chci moc :D :wink:

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 21 úno 2007, 18:59

sakriš taky by se mi to líbilo modré budíky a bílé ručičky..jak na to - nebo spíše jakou folii mám na to koupit??!?!??!? nebo kde si to udělat,!??!?! :shock: mám docela strach rýpat do palubovky..protože když jsem koukal na cenu kolik stojí nová nebo z vrakáču..se mi dost podlomily nohy... :roll:

PS: přeci jen nejsou to budíky ze 120cítky ne? :wink:

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Rucicky

Příspěvek od Maranelo » 21 úno 2007, 21:33

Ono sa zda ze su az take biele ale iba na fotke... ale v skutocnosti az take biele nie su... ale su bielsie ako inokedy a ani neviem preco :D

a ako ich chces dat do modra? chces ich niecim natriet?


rychlyradim: ked precitas cely prispevok vsetko sa dozvies :)
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Odpovědět