Ako zapojit AE prosim pomoc

Úpravy od motoru až po plasty
Odpovědět
dimi
Příspěvky: 721
Registrován: 10 črc 2007, 17:09

Příspěvek od dimi » 03 úno 2008, 09:53

Do těch od FK dáš v pohodě xenony a řekl bych, že je to nutnost. Jinak svítí hrozně. A skušenost s FK je hrozná, ale neni moc na výběr.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samothe » 03 úno 2008, 10:01

dimi píše:Do těch od FK dáš v pohodě xenony a řekl bych, že je to nutnost. Jinak svítí hrozně. A skušenost s FK je hrozná, ale neni moc na výběr.
achjo každý říká něco jiného a člověk si má pak vybrat :?
Já xenony nechci mám philips bluevision a jsem s něma spokojen tak které AE budou nej svítit se žárovkami :?:

dimi
Příspěvky: 721
Registrován: 10 črc 2007, 17:09

Příspěvek od dimi » 03 úno 2008, 10:07

Já tě nechci odradit, já tam měl obyčejné žárovky. Třeba to s bluevision bude dobré. Přál bych ti to. Mě to svítilo tak na h.... že jsem je chtěl vyhodit. Ale ted jsem nadšený. Již nikdy auto bez xenonu.

Uživatelský avatar
synologic
Příspěvky: 2016
Registrován: 29 dub 2007, 20:25
Bydliště: BigCityHranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od synologic » 03 úno 2008, 10:22

Taky si budu pořizovat do těch FK ještě Xenon, ať to má pořádný grády. :lol:
Caravan
Obrázek
I pád na držku je pohyb dopředu...
Obrázek

Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samothe » 03 úno 2008, 10:27

tak to se budu muset mrknout po jiných AE

dimi
Příspěvky: 721
Registrován: 10 črc 2007, 17:09

Příspěvek od dimi » 03 úno 2008, 14:34

Je to spíš v tom, že světlo s čočkou má jiný rozptyl a proto to svítí jinak a mě to absolutně nesedělo. Takže pokud koupíš jiný světla s čočkou, tak na tom budeš asi stejně. Jsou to spíše takové ohraničené kužely světla a třeba pangejt nebyl skoro vůbec nasvětlen. Bál jsem se dost chodců při kraji, když se smrákalo. Xenon jde více do stran a tak se to kompenzuje.

Uživatelský avatar
Gallo
Příspěvky: 1551
Registrován: 08 zář 2006, 22:08
Bydliště: Troppau

Příspěvek od Gallo » 03 úno 2008, 21:29

Samothe píše:
dimi píše:Do těch od FK dáš v pohodě xenony a řekl bych, že je to nutnost. Jinak svítí hrozně. A skušenost s FK je hrozná, ale neni moc na výběr.
achjo každý říká něco jiného a člověk si má pak vybrat :?
Já xenony nechci mám philips bluevision a jsem s něma spokojen tak které AE budou nej svítit se žárovkami :?:
Tak si udělej výlet do Opavy a můžeš si to porovnat. Já mám AE od FK automotive a jsem s něma spokojený. Svítí jako originály...

Uživatelský avatar
Gallo
Příspěvky: 1551
Registrován: 08 zář 2006, 22:08
Bydliště: Troppau

Příspěvek od Gallo » 03 úno 2008, 21:33

dimi píše:Je to spíš v tom, že světlo s čočkou má jiný rozptyl a proto to svítí jinak a mě to absolutně nesedělo. Takže pokud koupíš jiný světla s čočkou, tak na tom budeš asi stejně. Jsou to spíše takové ohraničené kužely světla a třeba pangejt nebyl skoro vůbec nasvětlen. Bál jsem se dost chodců při kraji, když se smrákalo. Xenon jde více do stran a tak se to kompenzuje.
Tak jsi tam měl nějaký problém, pravděpodobně nějak špatně seřízené. Mě to pangejt osvětluje dobře...Já si to po montáži nechal změřit a seřídit na STK...

dimi
Příspěvky: 721
Registrován: 10 črc 2007, 17:09

Příspěvek od dimi » 04 úno 2008, 15:52

Nejsem blbej, taky jsem si je nechal seřídit.

Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samothe » 05 úno 2008, 09:30

já mám největší zájem o ty AE s modrejma ledkama u nich by mě zajímalo jak to svítí a jestli to nenbude ono jestli tam případně půjdou xenony ale ty tam spíše nechci

Uživatelský avatar
Iro
Příspěvky: 57
Registrován: 04 srp 2007, 12:37
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iro » 05 úno 2008, 11:53

Gallo ja bych se nekdy stavil ,taky se schanim po AE+xenon sadu, ty tam mas xenony nebo ne ?

Uživatelský avatar
Gallo
Příspěvky: 1551
Registrován: 08 zář 2006, 22:08
Bydliště: Troppau

Příspěvek od Gallo » 05 úno 2008, 23:31

Klidne se stav, xenony tam zatím nemám... Zítra budu určitě u Cobeina..
Můžem hned probrat i ty xenony;)

Uživatelský avatar
Iro
Příspěvky: 57
Registrován: 04 srp 2007, 12:37
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iro » 06 úno 2008, 10:46

zitra to je ve ctvrtek muzu jenom dopoledne nekdy,a u cobeina to je kde ? =)

Uživatelský avatar
majkl33
Příspěvky: 103
Registrován: 29 črc 2007, 16:38
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majkl33 » 09 úno 2008, 00:13

Zdar pánové. Byla tady řeč o AE od fa.KOPÁČEK. Vyhlídl jsem si tyhle s těma modrýma ledkama hned nahoře. http://www.kopacek.cz/scripts/zbozi.php?KID=342 Teď mám docela obavu aby mi neposlal taky něco jinýho... :? :roll:
Opel Astra 1.8 16V X18XE1 COMFORT/Silver Edition
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=6116
_______________________________________
Jezdím tak rychle jak můj anděl strážnej lítá...

Uživatelský avatar
Berry
Příspěvky: 531
Registrován: 01 říj 2006, 13:34
Bydliště: Mělník

Příspěvek od Berry » 09 úno 2008, 09:22

Já mám AE od FK a musim říct, že oproti originálním světlům jsou to bludičky. A dávat do nich Blue Vision nedoporučuju. Dal jsem tam žárovky s xenonovým efektem od firmy Elta. Když sem je měl H7 v origo světlech, svítily fantasticky. Taky je maj od tý doby všichni moji kámoši.:)) Ale v EA to bylo ještě horší než normální žárovky. Když jelo auto proti musel sem fakt spomalit, abych nesrazil někoho kdo půjde u krajnice. Takže asi jedině přestavba na xenon. Tady to na foru už do těch od FK dělal a byl spokojený.
Za další nejdou tam motorky sklonu světlometů. To mě tady dost rozhodilo. A další vada, u FK nejsou tak hezké kroužky. Kroužky totiž nejsou dělány stejnou technologií. Ty od Kopáčka mají plnější a výraznější kroužky. Musím uznat, že vypadají lépe. Ale nedají se měnit!! Jak jednou praskne už to nikdy nevyměníš. ( Myslim že je vyrábí Sonar). U FK jsou kroužky tvořeny sadou parkovaček. Jenže když tam jsou klasický parkovačky, kvůli nekvalitní výrobě prosvítají jakoby v horní hraně světel u kapoty. Myslel sem že vyteču. Mračítka nechci ani náhodou, takže jsem tam dal LED diodové parkovačky, které nemají takový rozptyl. Ale kroužky zase nejsou tak výrazné.
Ale AE od Sonaru se zase potí. Kamarád je má na Passatu a pořád jsou zapocený. U FK jsem tohle neviděl.
To jsou asi moje zkušenosti s EA. Snad se ti budou hodit.
eX Opel Astra G 1,8 16V OPC Styling
BMW F800S
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=9217

Odpovědět