Červené budiky na Astre

Úpravy od motoru až po plasty
Odpovědět
pepca

Příspěvek od pepca » 28 úno 2007, 22:40

Marian píše:SUPER
:D :wink: Paráda :!: :!: :D :wink:

Reklama
 

pepca

Příspěvek od pepca » 28 úno 2007, 22:43

Maranelo píše:Inac pozeral som na rucicky... oni su zo spodu natrete na bielo... takze ak ti svietia na zlto moze to byt aj ziarovkami... neviem ci sa daju kupit rôzne.. myslim tym klasicke zlte svetlo, alebo studenie biele... Ale ja som ziarovky nemenil a mne svietia na bielo... ved uvidis... Dufam ze sa vam trafim do odtienu co ste chcely... takze nieco ako ma golf.. :D
:wink: tak o tvé šikovnost nelze vůbec pochybovat,ještě k ručičkám,to znamená,že když se podlepí ten střed u ručiček,tedy v místě kde se nasadí na osu červenou folií,tak nebudou svítit červeně?? :(

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od Maranelo » 28 úno 2007, 22:45

Tazko povedat.. neskusal som to... Mozno cez vikend poskusam... :D
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

pepca

Příspěvek od pepca » 28 úno 2007, 22:47

Maranelo píše:Tazko povedat.. neskusal som to... Mozno cez vikend poskusam... :D
:shock: :D normálně zírám,to podsvícení se tu opravdu díky tobě vychytá,do každičkého detailu,opravdu před tvojí zručností a nápady smekám :shock: :shock: :wink:

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od Maranelo » 28 úno 2007, 22:54

Dakujem za pochvalu :D Akurat som kamosovi robil podsvietenie ukazovatela KM a budiky som vybral ani nie za minutu... Uz sa na tom aj on smial ze za chvilu rozoberem cele auto... Musim povedat ze co sa tyka Astri tak sa v nej rad rypem :D Predtym som mal Fabiu ale tam ma nebavilo nic rozoberat... Na Astre rozoberem predne dvere behom chvilky a pri Fabii som sa stym stale piplal... Nemcurici to robia jednoducho a ucelne.. :D
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

pepca

Příspěvek od pepca » 28 úno 2007, 23:18

Maranelo píše:Dakujem za pochvalu :D Akurat som kamosovi robil podsvietenie ukazovatela KM a budiky som vybral ani nie za minutu... Uz sa na tom aj on smial ze za chvilu rozoberem cele auto... Musim povedat ze co sa tyka Astri tak sa v nej rad rypem :D Predtym som mal Fabiu ale tam ma nebavilo nic rozoberat... Na Astre rozoberem predne dvere behom chvilky a pri Fabii som sa stym stale piplal... Nemcurici to robia jednoducho a ucelne.. :D
:shock: :shock: :evil: :D asi si raději udělám výlet do zahraničí,kdy že máš čas... :?: :D :lol: :wink:

Messiah
Příspěvky: 18
Registrován: 01 bře 2007, 02:40
Bydliště: Klášterec nad Ohří; Bečov nad Teplou; Praha
Kontaktovat uživatele:

Celej novej budik :-)

Příspěvek od Messiah » 01 bře 2007, 03:19

Kdyz to kluci takhle rozebirate zvladli by jste nafotit 1:1 tu palubovku uplne presne aby se dala pouzit jako predloha do compu pres corel by se dala paradne obkreslit pak vitisknout na pauzak pak to prelepit nebyl by asi problem to cely prekreslit dat si do stredu treba žlutyho Tamagotchio s napisem Czech Undeground :-D pauzak je matnej a prusvitnej potisk by mel efekt pouze za svetla vnoci by za pauzakem byla folie barvu si vyberte sami kazdopadne se barvy prestanou michat. Ale nevim jak je to tam resený v originale nikdy jsem to nerozebiral ale asi se na to mrknu u znamyho na vrakovisti az se dostanu do Teplic
Opel Astra Kombi 2.0 DI 16 V /1998

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od Maranelo » 01 bře 2007, 17:27

Takze chalani... poslite mi v správe presnu adresu a napiste tam aj farbu folie... viem ze niektory chcely aj cervenu... aby som to kazdemu nadelil a povypisoval obalky.. :D
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 01 bře 2007, 20:17

ještě me napadla na modrou jedna barva? co by udělala s oranžovou - růžová? že by nám xPolstarekx poradil.. :shock:

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od Maranelo » 02 bře 2007, 18:04

Uz som poriesil aj zmenu nasvietenia ruciciek.. uz len cakam kym sa zotmie a hodim foto... skusal som z cervenou aj zo zltou farbou... vecer nafotim... benzinova a teplomer ostal pôvodny a rychlomer a otackomer som podlepil na zlto... takze uvidime... vecer hodim foto...


Folia je nachystana.. takze najneskôr v pondelok posielam... len este cakam ci niekdo chce :D tak rychlo piste... :lol:
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 02 bře 2007, 21:25

no celý se třebu na tu fotešku..... :D tak kdy tu bude?

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od Maranelo » 03 bře 2007, 12:42

Tak vecer som to poskladal a zo zltou foliou to svietilo biedne.... ani som to radsej nefotil :( ale ked budete to mat rozobrate tak podla prilozenych fotiek skuste dat tu cervenu resp. modru foliu co vam posielam.. :D ta zlta bola velmi svetla tak mozno preto... hodim tu dnes este vsetky fotky... rucicky, budiky - odfotene ako to je podlepene aj osvetlenie vypinaca svetiel :lol:
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 03 bře 2007, 12:47

Tak šup šup už se nemůžu dočkat :D :D

pepca

Příspěvek od pepca » 03 bře 2007, 12:51

Marian píše:Tak šup šup už se nemůžu dočkat :D :D
jsi více zvědavý,nedočkavý,než já :D :D :wink: taky jsem zvědavý,jenže máš velikou výhodu,asi se nebojíš to rozebrat,nevím jak dopadnu já,to co rozebru hodím do lavoru a pojedu na Slovensko :D :D :wink:

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od Maranelo » 03 bře 2007, 14:26

Takze tu su fotky... Je tu odfotene uz samotne podlepenie foliou, na dalsej vidno aj ukazovatel km ako je upevneny.. ten pliesok treba len z druhej strany uvolnit.. su tam take styri nozicky a to sklicko sa potom podlepi.. dalsie foto je ovladanie svetiel... na fotke kde je iba zlty kruzok zo sipkou tam sa dava ziarovka v obimke.. tam sa vymeni namiesto ziarovky sa do obimky umiestni dioda a len sa to vymeni, na dalsej fotke kde je zltym plus a minus a cervenou oznacena dioda tak tam vydno pliesky na ktore sa pripajkuju nozicky z diody.... ta dioda svieti stale... to je to ked sadnete do auta otocite klucom a rozvieti sa oznacenie svetiel nad vypinacom.. je tam dost priestoru takze napajkovat to zvladne kazdy... :D a nakoniec som tam hodil stredny panel ktory som prelakoval, pisal som to aj v inej sekcii... :D Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Odpovědět