Ako zapojit AE prosim pomoc

Úpravy od motoru až po plasty
Odpovědět
Los.FlegosS
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2008, 17:26

Re: Ako zapojit AE prosim pomoc

Příspěvek od Los.FlegosS » 29 pro 2008, 19:09

rodel99 píše:Kupil som si AE zo stranky kopacek.cz, ako su v pohode ale z kazdeho angels kruzku idu dva dratiky, cerveny a cierny ale nemam ponatia kam ich mam zapojit, bol tam papier,ze ak ich zapojim opacne tak vyskratuju diody v kruzkoch a je po svetlach, takze to nechcem posrat :) dik za kazdu radu
Prosimtě jak si vyřešil to napojení těch kroužků nakonec vim ,že bych je mněl napojit na parkovačky ale nevim jak když ty dratky nemaj žadnej konektor dík

Reklama
 

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Příspěvek od Trdlo » 29 pro 2008, 21:41

červenej plus, černej minus. A k parkovačce to připíchni např. touhle svorkou:
Obrázek
END

Los.FlegosS
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2008, 17:26

Příspěvek od Los.FlegosS » 29 pro 2008, 22:20

jeste jeden dotaz jak poznam kterej je na ty parkovacce + a -, jsou tam cerno bilej a nejakej hnedej nebo tak oz bylo sere tak presne nevim. tu svorku kde bych sehnal?

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 29 pro 2008, 22:46

Změř si to. Jeden píchni přes měřák na kostru a rosviť to. A hned zjistíš kde je štrong. Svorku kdekoliv v elektru, nebo autodoplňky taky.. :wink:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Uživatelský avatar
tomis16V
Příspěvky: 63
Registrován: 29 pro 2008, 17:24
Bydliště: Dolní Lutyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomis16V » 30 pro 2008, 16:21

jj já mám taky Angly od KOPACEK.CZ chromovaný stěma 3 diodama ve světle vypadaj dost dobře ale ta svítivost v noci je tak na hraně ale to muže být taky tím že tam mám ty modrý žárovky který by měly svítit do bíla což se jim moc nechce a to byly pěkně drahý kupoval sem je v HALFORDS v ostravě u FUTURA
jinak světla mám už delší dobu a spokojenost upelně bomba 8) 8) 8)
Opel Astra G 1.8 16V

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Příspěvek od Trdlo » 30 pro 2008, 16:40

Já mám ty samý světla taky a svítivost luxusní. :)
Jestli to nebude těma xenonama... :D
END

Los.FlegosS
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2008, 17:26

Příspěvek od Los.FlegosS » 02 led 2009, 19:01

tak světla jsou zapojeny a parádička. Akorát mám jeden problém na STK jsme nemohli přijít na to jak je seřídit nevíte někdo jak se to šteluje?

Uživatelský avatar
pepik
Příspěvky: 823
Registrován: 28 říj 2007, 11:41
Bydliště: vlevo za pravim rohem stredne u prostred nahore smerem severojih = Praha :D

Příspěvek od pepik » 02 led 2009, 19:23

myslis jako naklon svetel??? jaa to mam stejny jako u origo svetel oba dva na imbus jeden je schovanej pod tkovym gumovym spuntem pod prickou a jeden je ze druhe strany
FFS-flip flop simson a na nem dalsi ruzne blbosti ale par uspesne vyhranejch soutezi za sebou maa :D ( http://www.youtube.com/watch?v=2xeThFUemyE&NR=1 )

OPEL ASTRA G CARAVAN 2.0 DTi Confort + AEZ 17´´ na 8J + cerne AE + kozenej vnitrek a dalsi veci v interieru :) + 2x garfild za oknem :D

Los.FlegosS
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2008, 17:26

Příspěvek od Los.FlegosS » 02 led 2009, 21:59

no jedinej šroub co sme tam našly tak byl nejakej sestihran a byl jakoby nad tou cockou zezadu,, pak tam jsou ješte jakoby dvě bily krytky plastovy ty když jsme odendali tak tam byl nejakej plast ale nic co nedelalo fakt nevim kde to hledat

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 02 led 2009, 23:23

V knize " Jak na to" je to popsané. Jen když to budeš podle ní dělat, tak je to tam popsané obráceně... 1 je 2 ......a 2 je 1 prostě naopak. jak si to přečteš, tak pochopíš o čem mluvím :wink:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

IGI
Příspěvky: 472
Registrován: 22 úno 2007, 21:18
Bydliště: Severní Moravák
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako zapojit AE prosim pomoc

Příspěvek od IGI » 03 črc 2009, 10:04

Ahoj. Mám xenony přestavbovou sadu HID 8000K v normálních světlech a poprvé za tři roky mne buzerovali poliši, že xenony v normál světlech nesmí být. Vyloženě mne zastavili protože svítí do modra. Čuměl do světla jak debil. ukecal jsem ho, nastudoval zákon 341/2002 z kterého jsem jelen a rozhodl jsem se o výměnu za čočky. Po přečtení všech přízpěvků jsem z toho jelen a vůbec nevím které koupit. Na penězích nezáleží, hlavně co nejméně předělávek, aby fungovaly motorky naklápění a šly tam HID xenony které mám upraveny na H7 a patřičná kvalita svítivosti atd. Poradí ještě někdo co mám vlastně koupit. Zatím jsem pochopil, že asi DEPA nebo originály ale ty se mi moc nelíbí, mají jenom jednu čočku. Líbili se mi AE s tím svítícím kroužkem a mají i blinkr kulatý ale asi kvalita bude nic moc. Díky jestli mi někdo ještě poradí :?
Astra G, 1.6, 16V, 74kw, motor X16XEL, 2000. hatchback 5.dv, Černá metalíza, spotřeba 5l/100, klima: ÚPRAVY-LPG IV.genrace - přímé sekvenční vstřikování, carbonové vyhřívání sedadel, GPS, nový palubní PC od Davida, xenon s regulací výkonu, black desing,alu atd.

Uživatelský avatar
bahy
Příspěvky: 586
Registrován: 31 bře 2009, 14:26
Bydliště: Ivanka pri Dunaji (Bratislava)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako zapojit AE prosim pomoc

Příspěvek od bahy » 03 črc 2009, 10:29

IGI toto tema ti pomoze co vsetko musis mat ked chces mat xenony aby ta nebuzerovali policajti https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=13505 ale v skratke potrebujes cocku, ostrekovace svetiel, automaticky naklon svetiel, a u nas aj zapisane v technickaku ak sa nemylim
Naposledy upravil(a) bahy dne 03 črc 2009, 10:30, celkem upraveno 1 x.
P.S.: Som chlapec z dediny a okno mam do dvora ;)

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od brhy » 03 črc 2009, 10:29

Trdlo píše:Já mám ty samý světla taky a svítivost luxusní. :)
Jestli to nebude těma xenonama... :D

jasne ked tam mas narvane xenony ze to je luxus :lol: :lol: ja mam vtom halogeny ale svietia v pohode az na prave sa mi zacalo neak moc potit ked teraz tak stale chcije

Uživatelský avatar
Diablo
Příspěvky: 352
Registrován: 12 srp 2007, 13:08
Bydliště: Jindřichův Hradec a ČB
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako zapojit AE prosim pomoc

Příspěvek od Diablo » 03 črc 2009, 10:31

Myslím, že buzerovat tě policajti budou stejně, pokud tě zastaví-pokud nemáš automatický náklon světel a ostřikovače-jenom čočka nestačí...jinak AE od FK mají myslím žárovky H7-já mám od Sonaru a jsou tam H1-motorky naklápění fungují určo u obou těchto výrobců-co se týká kvality, tak AE jsou na tom podobně od všech výrobců..
Astra G 1,8 16V Z18XE polární modř 5dv a kilowatt hudby:-)

:arrow: Diablova tmavě modrá Astra
:arrow: Zvěrstvo:-D


IGI
Příspěvky: 472
Registrován: 22 úno 2007, 21:18
Bydliště: Severní Moravák
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako zapojit AE prosim pomoc

Příspěvek od IGI » 03 črc 2009, 10:46

Ostřkovače mám to je v pohodě ale automatický náklon budou kontrolovat jak? To mi není jasné i když je možné, že nějaký trouba policajt může lozit i pod auto.Jinak ten náklon si můžu dodělat dle návodu na fóru ale myslím, že je to zbytečnost ale proč ne, můžou to kontrolovat na STK. Ještě studuji forum od roku 2006 jak se kluci např. princ wiliams těšili na čočky a postupem času tam řeší problémy s kvalitou a raději origoš atd. No jsem zvedav co se rozhodnu koupit.jinak díky 8)
Astra G, 1.6, 16V, 74kw, motor X16XEL, 2000. hatchback 5.dv, Černá metalíza, spotřeba 5l/100, klima: ÚPRAVY-LPG IV.genrace - přímé sekvenční vstřikování, carbonové vyhřívání sedadel, GPS, nový palubní PC od Davida, xenon s regulací výkonu, black desing,alu atd.

Odpovědět